místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 724 | USK Praha VSP1 | 175:37:00 | |
VSP7850 | 53:30:00 | |||
VSP7453 | 55:31:00 | |||
VSP7450 | 66:36:00 | |||
2 | 723 | OK Sparta Praha SCP1 | 191:52:00 | |
SCP7555 | 62:35:00 | |||
SCP8257 | 43:56:00 | |||
SCP8150 | 85:21:00 | |||
ms | 721 | OK Chrastava CHA1 | 237:22:00 | |
CHA8050 | 82:03:00 | |||
CHA6250 | 65:39:00 | |||
CHA9150 | 89:40:00 | |||
722 | OB Říčany RIC1 | disk | ||
RIC7850 | 99:18:00 | |||
RIC7299 | 54:36:00 | |||
RIC7552 | disk | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 551 | Oddíl OB Kotlářka DKP1 | 79:26:00 | |
DKP0752 | 24:15:00 | |||
DKP0864 | 29:28:00 | |||
DKP0758 | 25:43:00 | |||
2 | 558 | Oblast Vysočina VYS1 | 79:53:00 | |
SJI0751 | 23:37 | |||
SJI0750 | 29:54:00 | |||
CTB0752 | 26:22:00 | |||
3 | 568 | Ještědská oblast JEO1 | 81:55:00 | |
VLI0853 | 26:13:00 | |||
CHA0753 | 22:46 | |||
LTP0951 | 32:56:00 | |||
4 | 557 | USK Praha VSP1 | 84:19:00 | |
VSP0850 | 29:52:00 | |||
VSP0855 | 26:23:00 | |||
VSP0751 | 28:04:00 | |||
5 | 554 | KOB Tretra Praha TAP1 | 92:08:00 | |
TAP0850 | 24:13:00 | |||
TAP0752 | 31:39:00 | |||
TAP0851 | 36:16:00 | |||
6 | 565 | Oblast Vysočina VYS3 | 96:15:00 | |
CHT0753 | 35:00:00 | |||
CHT0652 | 30:51:00 | |||
OSN0888 | 30:24:00 | |||
7 | 563 | Oblast Vysočina VYS2 | 96:19:00 | |
CHT0851 | 34:55:00 | |||
SJH0752 | 31:01:00 | |||
CHT0752 | 30:23:00 | |||
8 | 553 | OB Říčany RIC1 | 108:13:00 | |
RIC0750 | 33:09:00 | |||
RIC0758 | 42:29:00 | |||
RIC0950 | 32:35:00 | |||
9 | 552 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP1 | 108:33:00 | |
FSP0777 | 32:49:00 | |||
FSP0752 | 38:09:00 | |||
FSP0755 | 37:35:00 | |||
10 | 562 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2 | 108:35:00 | |
TJN0951 | 35:57:00 | |||
TJN0950 | 37:16:00 | |||
TJN0750 | 35:22:00 | |||
11 | 561 | KOB Tretra Praha TAP2 | 145:53:00 | |
TAP0860 | 29:53:00 | |||
TAP0952 | 45:34:00 | |||
TAP1050 | 70:26:00 | |||
12 | 560 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP2 | 156:00:00 | |
FSP0753 | 28:23:00 | |||
FSP0851 | 92:34:00 | |||
FSP0756 | 35:03:00 | |||
13 | 555 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1 | 168:06:00 | |
TJN0852 | 34:53:00 | |||
TJN0756 | 75:58:00 | |||
TJN0855 | 57:15:00 | |||
ms | 556 | OOB TJ Turnov TUR1 | 75:11:00 | |
TUR0853 | 24:02:00 | |||
TUR0751 | 29:34:00 | |||
LTP0650 | 21:35 | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 775 | SK Praga PGP1 | 142:31:00 | |
PGP7454 | 50:34:00 | |||
PGP7355 | 41:51:00 | |||
PGP6652 | 50:06:00 | |||
2 | 772 | OK Kamenice KAM1 | 144:30:00 | |
KAM7350 | 58:10:00 | |||
KAM7054 | 38:23:00 | |||
KAM6951 | 47:57:00 | |||
3 | 773 | OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1 | 169:28:00 | |
LTP7252 | 57:11:00 | |||
LTP6151 | 58:32:00 | |||
LTP7352 | 53:45:00 | |||
4 | 776 | KOB Tretra Praha TAP1 | 193:29:00 | |
TAP7152 | 59:03:00 | |||
TAP7752 | 57:43:00 | |||
TAP7450 | 76:43:00 | |||
5 | 778 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU2 | 197:46:00 | |
LTU6352 | 85:40:00 | |||
LTU6351 | 48:56:00 | |||
LTU6951 | 63:10:00 | |||
6 | 774 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1 | 200:00:00 | |
LTU7851 | 78:53:00 | |||
LTU7350 | 58:09:00 | |||
LTU6952 | 62:58:00 | |||
7 | 777 | SOK TJ Turnov TUV1 | 201:39:00 | |
TUV7250 | 57:41:00 | |||
TUV6851 | 49:22:00 | |||
TUV7251 | 94:36:00 | |||
ms | 771 | OB Jenišovice JEN1 | 136:10:00 | |
JEN7457 | 42:17:00 | |||
JEN8451 | 46:57:00 | |||
46:56:00 | ||||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 453 | Ještědská oblast JEO1 | 76:26:00 | |
JEO0750 | 24:55:00 | |||
JEO0555 | 24:10:00 | |||
JEO0550 | 27:21:00 | |||
2 | 459 | Oblast Vysočina VYS1 | 82:46:00 | |
SJI0551 | 21:30 | |||
SJH0551 | 28:48:00 | |||
STA0551 | 32:28:00 | |||
3 | 461 | Oblast Vysočina VYS2 | 92:39:00 | |
PZR0651 | 36:23:00 | |||
SJH0651 | 29:26:00 | |||
RUZ0650 | 26:50:00 | |||
4 | 457 | OOB TJ Turnov TUR1 | 97:12:00 | |
TUR0660 | 34:52:00 | |||
TUR0556 | 33:41:00 | |||
TUR0552 | 28:39:00 | |||
5 | 460 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2 | 101:48:00 | |
TJN0655 | 31:42:00 | |||
TJN0658 | 32:03:00 | |||
TJN0554 | 38:03:00 | |||
6 | 456 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1 | 110:11:00 | |
TJN0653 | 35:23:00 | |||
TJN0654 | 48:14:00 | |||
TJN0650 | 26:34:00 | |||
7 | 454 | OB Říčany RIC1 | 131:53:00 | |
RIC0655 | 24:33:00 | |||
RIC0651 | 41:26:00 | |||
RIC0760 | 65:54:00 | |||
8 | 455 | KOB Tretra Praha TAP1 | 164:20:00 | |
TAP0653 | 44:18:00 | |||
TAP0551 | 38:52:00 | |||
TAP0652 | 81:10:00 | |||
9 | 452 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP1 | 183:37:00 | |
FSP0650 | 50:45:00 | |||
FSP0653 | 69:31:00 | |||
FSP0651 | 63:21:00 | |||
458 | Slavia Liberec orienteering VLI1 | disk | ||
VLI0550 | 28:48:00 | |||
VLI0655 | 29:19:00 | |||
VLI0551 | disk | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 789 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1 | 158:23:00 | |
TJN7152 | 48:10:00 | |||
TJN6150 | 51:29:00 | |||
TJN5752 | 58:44:00 | |||
2 | 788 | Sportcentrum Jičín SJC1 | 164:59:00 | |
SJC6151 | 48:05:00 | |||
SJC5752 | 49:14:00 | |||
SJC6657 | 67:40:00 | |||
3 | 786 | Oddíl OB Kotlářka DKP1 | 186:00:00 | |
DKP5752 | 60:41:00 | |||
DKP5851 | 68:12:00 | |||
DKP6750 | 57:07:00 | |||
ms | 787 | VŠTJ Ekonom Praha EKP1 | 145:41:00 | |
EKP5650 | 45:51:00 | |||
DOR6150 | 47:43:00 | |||
EKP7257 | 52:07:00 | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 355 | SK Žabovřesky Brno ZBM1 | 124:08:00 | |
ZBM0260 | 40:53:00 | |||
ZBM0359 | 42:57:00 | |||
ABM0362 | 40:18:00 | |||
2 | 366 | OK Jilemnice JIL1 | 126:21:00 | |
JIL0451 | 40:58:00 | |||
JIL0453 | 46:28:00 | |||
JIL0352 | 38:55:00 | |||
3 | 361 | KOB Tretra Praha TAP1 | 128:21:00 | |
TAP0356 | 40:48:00 | |||
TAP0452 | 41:18:00 | |||
ROU0451 | 46:15:00 | |||
4 | 360 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1 | 132:31:00 | |
TJN0153 | 41:43:00 | |||
TJN0151 | 47:40:00 | |||
TJN0152 | 43:08:00 | |||
5 | 357 | OOB TJ Turnov TUR1 | 132:40:00 | |
VLI0252 | 39:40:00 | |||
TUR0155 | 46:58:00 | |||
TUR0250 | 46:02:00 | |||
6 | 370 | OK Lokomotiva Pardubice LPU1 | 133:13:00 | |
LPU0360 | 41:07:00 | |||
STE0252 | 51:33:00 | |||
LPU0352 | 40:33:00 | |||
7 | 379 | KOS Slavia Plzeň VPM1 | 133:59:00 | |
VPM0250 | 50:21:00 | |||
VPM0456 | 43:17:00 | |||
VPM0451 | 40:21:00 | |||
8 | 358 | OK 99 Hradec Králové PHK1 | 134:33:00 | |
PHK0255 | 40:18:00 | |||
PHK0450 | 51:03:00 | |||
PHK0151 | 43:12:00 | |||
9 | 364 | OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1 | 136:29:00 | |
SKM0251 | 37:58:00 | |||
LCE0254 | 54:46:00 | |||
LCE0261 | 43:45:00 | |||
10 | 390 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2 | 139:18:00 | |
TJN0451 | 41:24:00 | |||
TJN0251 | 49:06:00 | |||
TJN0259 | 48:48:00 | |||
11 | 378 | OK Lokomotiva Pardubice LPU2 | 139:19:00 | |
CHC0152 | 43:34:00 | |||
LPU0357 | 47:30:00 | |||
LPU0353 | 48:15:00 | |||
12 | 359 | OK Kamenice KAM1 | 139:38:00 | |
KAM0250 | 43:32:00 | |||
KAM0350 | 51:19:00 | |||
KAM0258 | 44:47:00 | |||
13 | 362 | SK Studenec STH1 | 142:02:00 | |
STH0251 | 41:01:00 | |||
STH0152 | 56:23:00 | |||
HOR0350 | 44:38:00 | |||
14 | 393 | USK Praha VSP1 | 143:06:00 | |
VSP0458 | 50:00:00 | |||
VSP0454 | 51:17:00 | |||
VSP0456 | 41:49:00 | |||
15 | 367 | SJH Jindřichův Hradec SJH1 | 144:01:00 | |
SJH0454 | 51:48:00 | |||
SJH0251 | 47:51:00 | |||
SJH0252 | 44:22:00 | |||
16 | 375 | SK Žabovřesky Brno ZBM2 | 144:11:00 | |
ZBM0352 | 48:08:00 | |||
ZBM0351 | 47:01:00 | |||
ZBM0455 | 49:02:00 | |||
17 | 373 | OOB TJ Turnov TUR2 | 144:16:00 | |
VLI0555 | 40:49:00 | |||
TUR0559 | 50:16:00 | |||
TUR0450 | 53:11:00 | |||
18 | 381 | OK 99 Hradec Králové PHK2 | 145:44:00 | |
PHK0354 | 50:10:00 | |||
PHK0550 | 37:02:00 | |||
PHK0353 | 58:32:00 | |||
19 | 374 | Slavia Liberec orienteering VLI1 | 147:04:00 | |
VLI0451 | 45:36:00 | |||
VLI0452 | 54:24:00 | |||
VLI0454 | 47:04:00 | |||
20 | 365 | KOS TJ Tesla Brno TBM1 | 147:14:00 | |
SOP0151 | 55:06:00 | |||
TBM0151 | 42:53:00 | |||
TBM0199 | 49:15:00 | |||
21 | 384 | OK Kamenice KAM2 | 151:54:00 | |
KAM0551 | 41:26:00 | |||
KAM0459 | 50:00:00 | |||
KAM0455 | 60:28:00 | |||
22 | 372 | SK Praga PGP1 | 153:31:00 | |
RIC0151 | 47:07:00 | |||
PGP0352 | 52:26:00 | |||
PGP0353 | 53:58:00 | |||
23 | 363 | OK Slavia Hradec Králové SHK1 | 154:46:00 | |
SHK0350 | 41:10:00 | |||
SHK0252 | 60:34:00 | |||
SRK0153 | 53:02:00 | |||
24 | 368 | TJ TŽ Třinec TRI1 | 156:46:00 | |
TRI0251 | 47:08:00 | |||
TRI0150 | 52:38:00 | |||
TRI0253 | 57:00:00 | |||
25 | 369 | Oddíl OB Kotlářka DKP2 | 158:24:00 | |
DKP0359 | 55:10:00 | |||
DKP0655 | 48:30:00 | |||
DKP0155 | 54:44:00 | |||
26 | 376 | SOB Olomouc UOL1 | 160:24:00 | |
UOL0352 | 50:32:00 | |||
UOL0253 | 50:54:00 | |||
UOL0452 | 58:58:00 | |||
27 | 394 | USK Praha VSP2 | 162:42:00 | |
VSP0453 | 53:59:00 | |||
VSP0553 | 50:10:00 | |||
VSP0455 | 58:33:00 | |||
28 | 388 | OB Říčany RIC1 | 164:24:00 | |
RIC0450 | 50:31:00 | |||
RIC0451 | 49:16:00 | |||
RIC0457 | 64:37:00 | |||
29 | 380 | SK Orientační sporty Nové Měst OSN1 | 173:47:00 | |
OSN0452 | 62:50:00 | |||
OSN0250 | 56:10:00 | |||
OSN0050 | 54:47:00 | |||
30 | 371 | SKOB Zlín TZL1 | 175:32:00 | |
TZL0252 | 55:08:00 | |||
TZL0253 | 49:04:00 | |||
TZL0257 | 71:20:00 | |||
31 | 382 | SK Praga PGP2 | 178:10:00 | |
MFP0551 | 50:14:00 | |||
PGP0657 | 68:29:00 | |||
PGP0355 | 59:27:00 | |||
32 | 377 | Orientační Běh Opava AOP1 | 178:19:00 | |
AOP0351 | 65:20:00 | |||
AOP0452 | 59:21:00 | |||
AOP0453 | 53:38:00 | |||
33 | 397 | Nejdek Orienteering NEK1 | 180:54:00 | |
NEK0150 | 55:38:00 | |||
NEK0450 | 62:21:00 | |||
NEK0350 | 62:55:00 | |||
34 | 392 | KOS Slavia Plzeň VPM2 | 183:01:00 | |
VPM0353 | 50:21:00 | |||
ONO0452 | 68:17:00 | |||
VPM0153 | 64:23:00 | |||
35 | 389 | KOB Tretra Praha TAP2 | 186:30:00 | |
TAP0252 | 51:37:00 | |||
TAP0455 | 70:32:00 | |||
TAP0253 | 64:21:00 | |||
36 | 398 | Oddíl OB Kotlářka DKP3 | 187:53:00 | |
DOR0251 | 55:15:00 | |||
DKP0250 | 57:31:00 | |||
DKP0460 | 75:07:00 | |||
37 | 383 | K.O.B. Choceň CHC1 | 200:54:00 | |
CHC0352 | 60:56:00 | |||
CHC0155 | 71:38:00 | |||
CHC0353 | 68:20:00 | |||
38 | 387 | OK 99 Hradec Králové PHK3 | 213:04:00 | |
PHK0451 | 61:56:00 | |||
PHK0454 | 84:22:00 | |||
PHK7450 | 66:46:00 | |||
39 | 391 | SOB Olomouc UOL2 | 231:21:00 | |
UOL0251 | 72:39:00 | |||
UOL0453 | 73:27:00 | |||
UOL0252 | 85:15:00 | |||
396 | Slavia Liberec orienteering VLI2 | disk | ||
VLI0456 | 76:57:00 | |||
VLI0455 | 57:36:00 | |||
VLI0453 | disk | |||
386 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1 | disk | ||
LTU0452 | 62:50:00 | |||
LTU0451 | 76:30:00 | |||
NPA0351 | disk | |||
385 | OK Lokomotiva Pardubice LPU3 | disk | ||
KUO0451 | 49:47:00 | |||
LPU0251 | 64:36:00 | |||
LPU0354 | disk | |||
356 | Oddíl OB Kotlářka DKP1 | disk | ||
DKP0358 | 49:54:00 | |||
DKP0351 | disk | |||
DKP0156 | disk | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
ms | 793 | LOK-o Liberec LLI1 | disk | |
LLI6951 | 81:19:00 | |||
LLI6051 | 81:46:00 | |||
disk | ||||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 107 | SK Severka Šumperk SSU1 | 135:37:00 | |
SSU8952 | 45:45:00 | |||
SSU9651 | 41:17:00 | |||
SSU9953 | 48:35:00 | |||
2 | 108 | OK Lokomotiva Pardubice LPU1 | 136:38:00 | |
LPU9757 | 45:21:00 | |||
LPU8357 | 43:23:00 | |||
LPU8654 | 47:54:00 | |||
3 | 104 | SK OB Chotěboř CTB1 | 141:05:00 | |
CTB9451 | 46:25:00 | |||
CTB9452 | 49:09:00 | |||
CTB8151 | 45:31:00 | |||
4 | 114 | OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1 | 141:14:00 | |
LCE9250 | 50:09:00 | |||
LCE9353 | 45:06:00 | |||
LCE9354 | 45:59:00 | |||
5 | 103 | OK 99 Hradec Králové PHK1 | 144:32:00 | |
PHK9451 | 51:40:00 | |||
PHK8569 | 50:19:00 | |||
PHK9150 | 42:33:00 | |||
6 | 105 | OK Slavia Hradec Králové SHK1 | 145:15:00 | |
SHK0051 | 48:57:00 | |||
SHK8152 | 53:16:00 | |||
SHK8150 | 43:02:00 | |||
7 | 116 | Sportcentrum Jičín SJC1 | 145:27:00 | |
SJC0156 | 45:28:00 | |||
SJC0151 | 50:03:00 | |||
SJC9951 | 49:56:00 | |||
8 | 102 | OK Kamenice KAM1 | 145:28:00 | |
KAM8851 | 52:39:00 | |||
KAM9354 | 48:35:00 | |||
KAM9852 | 44:14:00 | |||
9 | 109 | SK Praga PGP1 | 145:43:00 | |
PGP9056 | 46:27:00 | |||
PGP9954 | 49:05:00 | |||
PGP9850 | 50:11:00 | |||
10 | 121 | OK Lokomotiva Pardubice LPU3 | 146:35:00 | |
LPU9659 | 46:35:00 | |||
LPU9451 | 48:38:00 | |||
LPU0057 | 51:22:00 | |||
11 | 115 | OK 99 Hradec Králové PHK2 | 152:11:00 | |
PHK9966 | 48:58:00 | |||
PHK9951 | 45:52:00 | |||
PHK8753 | 57:21:00 | |||
12 | 111 | OK Lokomotiva Pardubice LPU2 | 153:20:00 | |
LPU9461 | 51:40:00 | |||
LPU8552 | 55:24:00 | |||
LPU9351 | 46:16:00 | |||
13 | 113 | Oddíl OB Kotlářka DKP1 | 154:09:00 | |
DKP8651 | 48:57:00 | |||
DKP7753 | 51:25:00 | |||
DKP8450 | 53:47:00 | |||
14 | 117 | OK Slavia Hradec Králové SHK2 | 154:20:00 | |
SHK9951 | 58:23:00 | |||
SHK9051 | 48:14:00 | |||
SHK9755 | 47:43:00 | |||
15 | 136 | SKOB Zlín TZL2 | 156:26:00 | |
TZL9453 | 48:24:00 | |||
TZL9951 | 60:21:00 | |||
TZL0051 | 47:41:00 | |||
16 | 131 | OOB TJ Slovan Luhačovice LCE2 | 156:55:00 | |
LCE9155 | 49:03:00 | |||
LCE8951 | 46:03:00 | |||
LCE9751 | 61:49:00 | |||
17 | 118 | SKOB Zlín TZL1 | 157:02:00 | |
TZL9753 | 46:42:00 | |||
TZL9754 | 55:31:00 | |||
TZL9252 | 54:49:00 | |||
18 | 106 | KOS TJ Tesla Brno TBM1 | 159:44:00 | |
TBM9898 | 49:03:00 | |||
TBM0058 | 59:42:00 | |||
TBM7952 | 50:59:00 | |||
19 | 135 | OOB TJ Turnov TUR2 | 161:56:00 | |
TUR9999 | 50:14:00 | |||
TUR8551 | 56:55:00 | |||
TUR9952 | 54:47:00 | |||
20 | 126 | OK Jiskra Nový Bor BOR1 | 162:00:00 | |
BOR9954 | 54:41:00 | |||
BOR9051 | 54:14:00 | |||
BOR9161 | 53:05:00 | |||
21 | 127 | Oddíl OB Kotlářka DKP2 | 162:49:00 | |
DKP7752 | 47:07:00 | |||
DKP8254 | 55:30:00 | |||
DKP8756 | 60:12:00 | |||
22 | 120 | OOB TJ Turnov TUR1 | 164:18:00 | |
TUR8650 | 46:23:00 | |||
TUR9358 | 71:45:00 | |||
TUR8354 | 46:10:00 | |||
23 | 123 | K.O.B. Choceň CHC1 | 164:45:00 | |
CHC9051 | 43:55:00 | |||
CHC0055 | 63:28:00 | |||
CHC9951 | 57:22:00 | |||
24 | 134 | OK 99 Hradec Králové PHK3 | 167:22:00 | |
PHK9255 | 50:42:00 | |||
PHK9551 | 55:37:00 | |||
PHK8855 | 61:03:00 | |||
25 | 129 | K.O.B. Choceň CHC2 | 167:40:00 | |
CHC0056 | 48:57:00 | |||
CHC9852 | 58:29:00 | |||
CHC0051 | 60:14:00 | |||
26 | 137 | SK Žabovřesky Brno ZBM3 | 174:00:00 | |
ZBM8350 | 48:08:00 | |||
ZBM8954 | 75:44:00 | |||
ZBM9757 | 50:08:00 | |||
27 | 122 | KOB Tretra Praha TAP1 | 175:29:00 | |
TAP9755 | 52:38:00 | |||
TAP8971 | 64:54:00 | |||
TAP9251 | 57:57:00 | |||
28 | 112 | KOS TJ Tesla Brno TBM2 | 177:07:00 | |
TBM8870 | 60:11:00 | |||
TBM9696 | 65:26:00 | |||
TBM0050 | 51:30:00 | |||
29 | 140 | SK Žabovřesky Brno ZBM4 | 180:16:00 | |
ZBM9452 | 46:43:00 | |||
ZBM9356 | 85:09:00 | |||
ZBM9651 | 48:24:00 | |||
30 | 128 | OK Chrastava CHA1 | 182:49:00 | |
CHA0050 | 62:17:00 | |||
CHA0252 | 68:17:00 | |||
CHA9152 | 52:15:00 | |||
31 | 101 | SK Žabovřesky Brno ZBM1 | 185:35:00 | |
ZBM9353 | 64:11:00 | |||
ZBM9956 | 73:26:00 | |||
ZBM8989 | 47:58:00 | |||
32 | 119 | OK Kamenice KAM2 | 186:11:00 | |
KAM9554 | 53:56:00 | |||
KAM9950 | 62:44:00 | |||
KAM9851 | 69:31:00 | |||
33 | 133 | SK Praga PGP2 | 197:16:00 | |
PGP9751 | 61:16:00 | |||
PGP9956 | 69:28:00 | |||
PGP9055 | 66:32:00 | |||
34 | 138 | OK Jiskra Nový Bor BOR2 | 197:37:00 | |
BOR9853 | 55:28:00 | |||
BOR8850 | 67:16:00 | |||
BOR9854 | 74:53:00 | |||
35 | 139 | SK Praga PGP3 | 200:45:00 | |
PGP9656 | 69:15:00 | |||
PGP9650 | 59:19:00 | |||
PGP9950 | 72:11:00 | |||
36 | 141 | SK Praga PGP4 | 204:58:00 | |
PGP8656 | 74:43:00 | |||
PGP7551 | 59:56:00 | |||
PGP8155 | 70:19:00 | |||
37 | 132 | OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1 | 209:16:00 | |
LTP7758 | 74:54:00 | |||
LTP0051 | 77:02:00 | |||
LTP9750 | 57:20:00 | |||
38 | 124 | OK Doksy DOK1 | 221:05:00 | |
DOK0156 | 55:15:00 | |||
DOK7450 | 78:25:00 | |||
DOK7950 | 87:25:00 | |||
110 | SK Žabovřesky Brno ZBM2 | disk | ||
ZBM9951 | disk | |||
ZBM9459 | 69:20:00 | |||
ZBM8966 | 57:36:00 | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 601 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP1 | 146:59:00 | |
FSP7502 | 50:43:00 | |||
FSP7612 | 47:11:00 | |||
FSP7901 | 49:05:00 | |||
2 | 605 | OK Sparta Praha SCP1 | 164:25:00 | |
SCP8303 | 51:09:00 | |||
SCP7507 | 46:42:00 | |||
SCP8003 | 66:34:00 | |||
3 | 604 | SK Praga PGP1 | 182:11:00 | |
PGP8108 | 57:50:00 | |||
PGP7510 | 58:17:00 | |||
PGP8010 | 66:04:00 | |||
4 | 602 | OOB SK Chrast CHT1 | 190:34:00 | |
CHT7500 | 64:43:00 | |||
CHT7703 | 64:35:00 | |||
CHT7501 | 61:16:00 | |||
5 | 603 | OK Kamenice KAM1 | 213:36:00 | |
KAM7201 | 68:01:00 | |||
KAM7700 | 66:40:00 | |||
KAM6700 | 78:55:00 | |||
608 | Oddíl OB Kotlářka DKP1 | disk | ||
DKP7901 | 69:34:00 | |||
DKP7402 | 102:56:00 | |||
DKP8052 | disk | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 503 | Ještědská oblast JEO1 | 60:51:00 | |
JEO0700 | 22:54 | |||
TUR0701 | 19:24 | |||
JEO0804 | 18:33 | |||
2 | 501 | Oddíl OB Kotlářka DKP1 | 65:30:00 | |
DKP0801 | 23:07 | |||
DKP0800 | 20:53 | |||
DKP0816 | 21:30 | |||
3 | 511 | Západočeská oblast ZCO1 | 69:30:00 | |
LPM0700 | 21:14 | |||
VPM0802 | 26:24:00 | |||
ONO0700 | 21:52 | |||
4 | 508 | SOK TJ Turnov TUV1 | 73:16:00 | |
TUV0998 | 29:40:00 | |||
JEN0951 | 25:01:00 | |||
TUV0701 | 18:35 | |||
5 | 507 | OOB TJ Turnov TUR1 | 74:17:00 | |
TUR0704 | 23:09 | |||
TUR0703 | 25:20:00 | |||
TUR0909 | 25:48:00 | |||
6 | 510 | Oblast Vysočina VYS1 | 75:45:00 | |
SJI0701 | 22:36 | |||
SJI0702 | 25:52:00 | |||
SJH0803 | 27:17:00 | |||
7 | 512 | Oddíl OB Kotlářka DKP2 | 76:45:00 | |
DKP0803 | 30:46:00 | |||
DKP0716 | 23:38 | |||
DKP0817 | 22:21 | |||
8 | 516 | Oddíl OB Kotlářka DKP3 | 78:07:00 | |
DKP0807 | 23:08 | |||
DKP0718 | 31:33:00 | |||
DKP0910 | 23:26 | |||
9 | 506 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1 | 80:26:00 | |
TJN0809 | 26:19:00 | |||
TJN0700 | 28:29:00 | |||
TJN0801 | 25:38:00 | |||
10 | 514 | Slavia Liberec orienteering VLI2 | 84:27:00 | |
VLI0901 | 26:20:00 | |||
VLI0800 | 29:52:00 | |||
VLI0707 | 28:15:00 | |||
11 | 509 | Slavia Liberec orienteering VLI1 | 91:01:00 | |
VLI0708 | 29:50:00 | |||
VLI0805 | 40:37:00 | |||
VLI0702 | 20:34 | |||
12 | 518 | Oddíl OB Kotlářka DKP5 | 106:19:00 | |
DKP0715 | 26:34:00 | |||
DKP0713 | 41:30:00 | |||
DKP0711 | 38:15:00 | |||
13 | 517 | Oddíl OB Kotlářka DKP4 | 113:42:00 | |
STH1001 | 30:20:00 | |||
DKP0818 | 34:38:00 | |||
DKP0815 | 48:44:00 | |||
14 | 502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP1 | 122:25:00 | |
FSP0800 | 29:20:00 | |||
FSP0706 | 25:04:00 | |||
FSP0710 | 68:01:00 | |||
15 | 515 | Oblast Vysočina VYS2 | 127:50:00 | |
RUZ0902 | 31:10:00 | |||
CHT0801 | 39:32:00 | |||
SJI0901 | 57:08:00 | |||
16 | 505 | KOB Tretra Praha TAP1 | 144:21:00 | |
TAP0700 | 30:19:00 | |||
TAP0903 | 40:38:00 | |||
TAP0907 | 73:24:00 | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 634 | USK Praha VSP1 | 133:59:00 | |
VSP7310 | 45:19:00 | |||
VSP7000 | 42:05:00 | |||
VSP7403 | 46:35:00 | |||
2 | 622 | Orientační Běh Opava AOP1 | 137:21:00 | |
AOP6502 | 55:24:00 | |||
AOP6501 | 39:04:00 | |||
AOP7301 | 42:53:00 | |||
3 | 624 | OK Chrastava CHA1 | 137:59:00 | |
CHA7501 | 45:16:00 | |||
CHA5500 | 48:10:00 | |||
CHA7800 | 44:33:00 | |||
4 | 627 | SK Praga PGP1 | 155:46:00 | |
PGP6901 | 60:52:00 | |||
PGP7106 | 41:19:00 | |||
PGP7203 | 53:35:00 | |||
5 | 632 | SOK TJ Turnov TUV1 | 155:48:00 | |
TUV7851 | 50:57:00 | |||
TUV6901 | 56:57:00 | |||
TUV6802 | 47:54:00 | |||
6 | 621 | KOB ALFA Brno ABM1 | 161:00:00 | |
ABM7401 | 56:01:00 | |||
ABM7210 | 50:45:00 | |||
ABM7405 | 54:14:00 | |||
7 | 637 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2 | 161:42:00 | |
TJN7002 | 57:14:00 | |||
TJN7513 | 50:45:00 | |||
TJN7000 | 53:43:00 | |||
8 | 633 | SOB Olomouc UOL1 | 174:59:00 | |
UOL6503 | 71:59:00 | |||
UOL6451 | 50:10:00 | |||
UOL7007 | 52:50:00 | |||
9 | 623 | OK Jiskra Nový Bor BOR1 | 176:47:00 | |
BOR7713 | 44:55:00 | |||
BOR6701 | 43:55:00 | |||
BOR7004 | 87:57:00 | |||
10 | 636 | OB Říčany RIC2 | 179:01:00 | |
RIC7200 | 54:01:00 | |||
RIC7504 | 54:40:00 | |||
RIC7305 | 70:20:00 | |||
11 | 626 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1 | 186:25:00 | |
LTU6500 | 54:04:00 | |||
LTU6301 | 47:45:00 | |||
LTU6900 | 84:36:00 | |||
12 | 629 | OK Sparta Praha SCP1 | 190:59:00 | |
SCP6200 | 57:09:00 | |||
SCP6451 | 62:57:00 | |||
SCP8201 | 70:53:00 | |||
13 | 635 | OK Chrastava CHA2 | 191:29:00 | |
CHA7604 | 70:38:00 | |||
CHA7200 | 60:46:00 | |||
CHA7302 | 60:05:00 | |||
14 | 631 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1 | 196:35:00 | |
TJN7500 | 72:52:00 | |||
TJN6300 | 67:31:00 | |||
TJN7101 | 56:12:00 | |||
15 | 625 | K.O.B. Choceň CHC1 | 214:34:00 | |
CHC7605 | 60:49:00 | |||
CHC5501 | 61:24:00 | |||
CHC7001 | 92:21:00 | |||
628 | OB Říčany RIC1 | disk | ||
RIC7403 | 45:55:00 | |||
RIC7302 | disk | |||
RIC7407 | 39:27:00 | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 410 | Západočeská oblast ZCO1 | 72:47:00 | |
VPM0503 | 23:22 | |||
LPM0504 | 28:19:00 | |||
LPM0501 | 21:06 | |||
2 | 406 | KOB Tretra Praha TAP1 | 72:54:00 | |
TAP0615 | 23:17 | |||
TAP0504 | 28:46:00 | |||
TAP0500 | 20:51 | |||
3 | 409 | Oblast Vysočina VYS1 | 73:34:00 | |
SJH0505 | 23:18 | |||
RUZ0500 | 28:58:00 | |||
TTR0501 | 21:18 | |||
4 | 408 | OOB TJ Turnov TUR1 | 85:42:00 | |
TUR0505 | 23:37 | |||
TUR0500 | 31:37:00 | |||
TUR0503 | 30:28:00 | |||
5 | 403 | Ještědská oblast JEO1 | 94:31:00 | |
JEO0605 | 27:22:00 | |||
JEO0608 | 28:22:00 | |||
JEO0603 | 38:47:00 | |||
6 | 407 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1 | 97:53:00 | |
TJN0605 | 31:53:00 | |||
TJN0601 | 36:41:00 | |||
TJN0603 | 29:19:00 | |||
7 | 411 | KOB Tretra Praha TAP2 | 100:26:00 | |
TAP0609 | 37:28:00 | |||
TAP0602 | 29:14:00 | |||
TAP0501 | 33:44:00 | |||
8 | 401 | Oddíl OB Kotlářka DKP1 | 106:25:00 | |
DKP0610 | 28:49:00 | |||
DKP0604 | 38:13:00 | |||
DKP0602 | 39:23:00 | |||
9 | 402 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP1 | 106:29:00 | |
FSP0600 | 29:29:00 | |||
FSP0603 | 35:03:00 | |||
FSP0601 | 41:57:00 | |||
10 | 412 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2 | 111:56:00 | |
TJN0507 | 37:24:00 | |||
VLI0501 | 40:04:00 | |||
TJN0600 | 34:28:00 | |||
11 | 404 | SK Praga PGP1 | 116:43:00 | |
PGP0605 | 37:38:00 | |||
PGP0800 | 38:01:00 | |||
PGP0704 | 41:04:00 | |||
415 | OOB TJ Turnov TUR2 | disk | ||
TUR0501 | disk | |||
414 | KOB Tretra Praha TAP3 | disk | ||
TAP0612 | 55:11:00 | |||
TAP0611 | 52:45:00 | |||
TAP0605 | disk | |||
405 | OB Říčany RIC1 | disk | ||
RIC0805 | 88:48:00 | |||
RIC0603 | 47:04:00 | |||
RIC0704 | disk | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 653 | SK Praga PGP1 | 129:28:00 | |
PGP6401 | 45:22:00 | |||
PGP6000 | 41:01:00 | |||
PGP6100 | 43:05:00 | |||
2 | 651 | OK Jiskra Nový Bor BOR1 | 132:54:00 | |
BOR6600 | 44:48:00 | |||
BOR6302 | 33:15:00 | |||
BOR6003 | 54:51:00 | |||
3 | 655 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1 | 141:41:00 | |
TJN6249 | 52:16:00 | |||
TJN7004 | 39:24:00 | |||
TJN5549 | 50:01:00 | |||
4 | 656 | OK Jiskra Nový Bor BOR2 | 142:18:00 | |
BOR6303 | 50:23:00 | |||
BOR5800 | 46:04:00 | |||
BOR5802 | 45:51:00 | |||
5 | 654 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. SRK1 | 167:25:00 | |
SRK6752 | 49:52:00 | |||
SRK4702 | 63:37:00 | |||
SRK6802 | 53:56:00 | |||
6 | 657 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2 | 180:44:00 | |
TJN7201 | 64:19:00 | |||
TJN5602 | 53:47:00 | |||
TJN6000 | 62:38:00 | |||
7 | 660 | Oddíl OB Kotlářka DKP1 | 185:12:00 | |
DKP7100 | 49:59:00 | |||
DKP4900 | 78:33:00 | |||
DKP7201 | 56:40:00 | |||
8 | 652 | OB Jenišovice JEN1 | 188:37:00 | |
JEN6201 | 59:30:00 | |||
JEN5201 | 73:45:00 | |||
JEN7101 | 55:22:00 | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 304 | Oddíl OB Kotlářka DKP1 | 133:12:00 | |
OSN0200 | 42:50:00 | |||
DKP0309 | 49:53:00 | |||
DKP0210 | 40:29:00 | |||
2 | 301 | SK Praga PGP1 | 133:13:00 | |
PGP0200 | 46:23:00 | |||
PGP0309 | 37:39:00 | |||
PGP0101 | 49:11:00 | |||
3 | 327 | OOB TJ Turnov TUR1 | 133:14:00 | |
TUR0110 | 47:33:00 | |||
TUR0212 | 40:34:00 | |||
VRL0301 | 45:07:00 | |||
4 | 325 | OK 99 Hradec Králové PHK1 | 134:09:00 | |
PHK0302 | 43:36:00 | |||
PHK0400 | 49:35:00 | |||
PHK0101 | 40:58:00 | |||
5 | 303 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1 | 135:00:00 | |
TJN0306 | 47:34:00 | |||
LLI0404 | 45:16:00 | |||
TJN0401 | 42:10:00 | |||
6 | 305 | SK Žabovřesky Brno ZBM1 | 138:26:00 | |
ZBM0108 | 44:20:00 | |||
ZBM0200 | 49:49:00 | |||
ZBM0407 | 44:17:00 | |||
7 | 309 | SK Studenec STH1 | 141:22:00 | |
HOR0201 | 43:07:00 | |||
STH0104 | 50:00:00 | |||
STH0205 | 48:15:00 | |||
8 | 314 | KOS Slavia Plzeň VPM1 | 141:34:00 | |
VPM0300 | 45:00:00 | |||
ONO0403 | 51:28:00 | |||
VPM0204 | 45:06:00 | |||
9 | 302 | KOS TJ Tesla Brno TBM1 | 145:02:00 | |
TBM0101 | 39:46:00 | |||
TBM0106 | 48:58:00 | |||
TBM0103 | 56:18:00 | |||
10 | 306 | Orientační Běh Opava AOP1 | 145:04:00 | |
AOP0302 | 47:35:00 | |||
AOP0201 | 52:00:00 | |||
AOP0301 | 45:29:00 | |||
10 | 315 | SK Praga PGP2 | 145:04:00 | |
PGP0408 | 44:59:00 | |||
PGP0104 | 53:57:00 | |||
SJH0301 | 46:08:00 | |||
12 | 311 | USK Praha VSP1 | 145:07:00 | |
VSP0508 | 42:13:00 | |||
VSP0406 | 54:46:00 | |||
VSP0411 | 48:08:00 | |||
13 | 333 | SK Žabovřesky Brno ZBM3 | 145:08:00 | |
ZBM0109 | 44:18:00 | |||
VLI0509 | 48:26:00 | |||
ZBM0102 | 52:24:00 | |||
14 | 307 | OK Kamenice KAM1 | 145:24:00 | |
KAM0202 | 51:20:00 | |||
KAM0101 | 47:48:00 | |||
KAM0105 | 46:16:00 | |||
15 | 317 | OK Doksy DOK1 | 145:40:00 | |
DOK0100 | 50:49:00 | |||
DOK0104 | 48:59:00 | |||
DOK0200 | 45:52:00 | |||
16 | 334 | Oddíl OB Kotlářka DKP3 | 151:04:00 | |
DKP0203 | 47:15:00 | |||
DKP0205 | 56:51:00 | |||
DKP0310 | 46:58:00 | |||
17 | 331 | KOB Tretra Praha TAP1 | 153:06:00 | |
TAP0200 | 46:35:00 | |||
TAP0402 | 59:24:00 | |||
TAP0100 | 47:07:00 | |||
18 | 322 | OK Dobříš DOR1 | 155:24:00 | |
DOR0403 | 47:42:00 | |||
DOR0301 | 48:13:00 | |||
DOR0409 | 59:29:00 | |||
19 | 323 | OK Slavia Hradec Králové SHK1 | 155:33:00 | |
SHK0405 | 45:00:00 | |||
SHK0303 | 56:02:00 | |||
SHK0305 | 54:31:00 | |||
20 | 346 | USK Praha VSP2 | 159:58:00 | |
VSP0202 | 48:59:00 | |||
VSP0102 | 49:55:00 | |||
VSP0400 | 61:04:00 | |||
21 | 313 | OK Lokomotiva Pardubice LPU2 | 164:35:00 | |
LPU0310 | 55:22:00 | |||
LPU0405 | 55:39:00 | |||
LPU0105 | 53:34:00 | |||
22 | 330 | OK Lokomotiva Pardubice LPU3 | 169:03:00 | |
RUZ0301 | 47:40:00 | |||
LPU0204 | 69:37:00 | |||
LPU0205 | 51:46:00 | |||
23 | 326 | Oddíl OB Kotlářka DKP2 | 170:11:00 | |
DKP0308 | 49:11:00 | |||
DKP0107 | 60:15:00 | |||
DKP0100 | 60:45:00 | |||
24 | 319 | Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1 | 174:57:00 | |
KSU0201 | 51:09:00 | |||
KSU0401 | 62:04:00 | |||
KSU0306 | 61:44:00 | |||
25 | 316 | SK SKI-OB Šternberk STE1 | 175:48:00 | |
STE0204 | 44:43:00 | |||
STE0208 | 68:26:00 | |||
STE0207 | 62:39:00 | |||
26 | 329 | KOS TJ Tesla Brno TBM2 | 175:55:00 | |
TBM0401 | 55:31:00 | |||
TBM0404 | 61:35:00 | |||
TBM0406 | 58:49:00 | |||
27 | 344 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2 | 176:34:00 | |
TJN0300 | 55:50:00 | |||
TJN0102 | 61:13:00 | |||
TJN0303 | 59:31:00 | |||
28 | 312 | SK Žabovřesky Brno ZBM2 | 178:50:00 | |
ZBM0308 | 55:35:00 | |||
ZBM0410 | 65:03:00 | |||
ZBM0302 | 58:12:00 | |||
29 | 341 | OK Slavia Hradec Králové SHK2 | 179:03:00 | |
SHK0403 | 54:33:00 | |||
SHK0402 | 62:40:00 | |||
SHK0100 | 61:50:00 | |||
30 | 310 | OK Jilemnice JIL1 | 179:08:00 | |
JIL0201 | 55:08:00 | |||
JIL0107 | 44:23:00 | |||
JIL0401 | 79:37:00 | |||
31 | 339 | SK Praga PGP3 | 179:30:00 | |
PGP0401 | 55:30:00 | |||
PGP0304 | 55:54:00 | |||
PGP0107 | 68:06:00 | |||
32 | 320 | TJ TŽ Třinec TRI1 | 179:37:00 | |
TRI0301 | 46:36:00 | |||
TRI0302 | 63:39:00 | |||
TRI0401 | 69:22:00 | |||
33 | 348 | USK Praha VSP3 | 185:02:00 | |
VSP0401 | 49:43:00 | |||
VSP0412 | 67:53:00 | |||
VSP0405 | 67:26:00 | |||
34 | 318 | K.O.B. Choceň CHC1 | 190:25:00 | |
CHC0305 | 83:20:00 | |||
CHC0202 | 57:53:00 | |||
CHC0101 | 49:12:00 | |||
35 | 328 | SOB Olomouc UOL1 | 192:00:00 | |
UOL0201 | 65:54:00 | |||
UOL0301 | 74:49:00 | |||
UOL0203 | 51:17:00 | |||
36 | 338 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1 | 197:27:00 | |
LTU0300 | 53:48:00 | |||
LTU0400 | 69:19:00 | |||
LTU0203 | 74:20:00 | |||
37 | 343 | KOB Tretra Praha TAP2 | 204:00:00 | |
TAP0405 | 93:19:00 | |||
TAP0502 | 58:08:00 | |||
TAP0400 | 52:33:00 | |||
38 | 345 | OOB TJ Turnov TUR2 | 204:48:00 | |
TUR0308 | 55:21:00 | |||
TUR0201 | 61:42:00 | |||
TUR0307 | 87:45:00 | |||
39 | 342 | OK Jihlava SJI1 | 206:34:00 | |
SJI0301 | 63:54:00 | |||
SJI0200 | 93:06:00 | |||
SJI0401 | 49:34:00 | |||
40 | 335 | OK Dobříš DOR2 | 229:59:00 | |
DOR0406 | 62:39:00 | |||
DOR0405 | 58:00:00 | |||
DOR0505 | 109:20:00 | |||
41 | 347 | SK Praga PGP4 | 264:47:00 | |
PGP0502 | 72:18:00 | |||
PGP0404 | 102:07:00 | |||
PGP0106 | 90:22:00 | |||
340 | OB Říčany RIC1 | disk | ||
RIC0401 | 93:58:00 | |||
RIC0303 | 61:44:00 | |||
RIC0400 | disk | |||
332 | SKOB Zlín TZL1 | disk | ||
TZL0103 | disk | |||
TZL0202 | 63:07:00 | |||
308 | OK Lokomotiva Pardubice LPU1 | disk | ||
LPU0309 | disk | |||
LPU0203 | 78:16:00 | |||
LPU0401 | 47:39:00 | |||
324 | OK Kamenice KAM2 | disk | ||
KAM0405 | disk | |||
LME0400 | 73:49:00 | |||
KAM0102 | 59:42:00 | |||
336 | K.O.B. Choceň CHC2 | disk | ||
CHC0304 | 66:21:00 | |||
CHC0306 | 86:01:00 | |||
CHC0303 | disk | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 671 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1 | 136:13:00 | |
LTU4801 | 40:43:00 | |||
LTU4802 | 49:06:00 | |||
LTU6501 | 46:24:00 | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 1 | SK Žabovřesky Brno ZBM1 | 137:07:00 | |
ZBM8919 | 47:57:00 | |||
ZBM9005 | 43:40:00 | |||
ZBM9444 | 45:30:00 | |||
2 | 12 | SK Severka Šumperk SSU1 | 140:15:00 | |
SSU8841 | 46:07:00 | |||
SSU9303 | 47:04:00 | |||
SSU8802 | 47:04:00 | |||
3 | 59 | Polish Military Team 17P1 | 141:42:00 | |
77P9200 | 46:12:00 | |||
77P9000 | 49:48:00 | |||
77P8200 | 45:42:00 | |||
4 | 6 | KOS TJ Tesla Brno TBM1 | 145:47:00 | |
TBM9437 | 49:42:00 | |||
TBM8201 | 49:51:00 | |||
TBM8841 | 46:14:00 | |||
5 | 2 | OK Lokomotiva Pardubice LPU1 | 146:25:00 | |
LPU9036 | 50:32:00 | |||
LPU0008 | 48:24:00 | |||
LPU9005 | 47:29:00 | |||
6 | 8 | OK Lokomotiva Pardubice LPU2 | 147:11:00 | |
LPU8002 | 49:56:00 | |||
LPU9113 | 49:33:00 | |||
LPU0002 | 47:42:00 | |||
7 | 9 | OK Doksy DOK1 | 150:07:00 | |
DOK8800 | 46:38:00 | |||
DOK9800 | 50:27:00 | |||
DOK9602 | 53:02:00 | |||
8 | 13 | OOB TJ Turnov TUR1 | 151:46:00 | |
TUR9701 | 51:28:00 | |||
TUR8900 | 52:51:00 | |||
TUR8700 | 47:27:00 | |||
9 | 10 | K.O.B. Choceň CHC1 | 151:51:00 | |
CHC0001 | 50:36:00 | |||
CHC8904 | 49:26:00 | |||
CHC8801 | 51:49:00 | |||
10 | 27 | SK Praga PGP2 | 151:54:00 | |
PGP9503 | 51:21:00 | |||
PGP8700 | 51:54:00 | |||
PGP9606 | 48:39:00 | |||
11 | 7 | OK Kamenice KAM1 | 152:15:00 | |
KAM9301 | 48:47:00 | |||
KAM9401 | 49:09:00 | |||
KAM9403 | 54:19:00 | |||
12 | 4 | OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1 | 152:36:00 | |
LCE9801 | 46:22:00 | |||
LCE9401 | 45:34:00 | |||
LCE8902 | 60:40:00 | |||
13 | 15 | SKOB Zlín TZL1 | 153:31:00 | |
TZL8808 | 47:21:00 | |||
TZL9302 | 50:39:00 | |||
TZL9703 | 55:31:00 | |||
14 | 49 | Sportcentrum Jičín SJC1 | 155:05:00 | |
SJC8102 | 54:23:00 | |||
SJC8703 | 48:58:00 | |||
SJC8507 | 51:44:00 | |||
15 | 29 | K.O.B. Choceň CHC2 | 155:37:00 | |
CHC9805 | 56:29:00 | |||
CHC9501 | 46:49:00 | |||
CHC9402 | 52:19:00 | |||
16 | 26 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1 | 158:17:00 | |
TJN0006 | 55:06:00 | |||
TJN8901 | 54:46:00 | |||
TJN8306 | 48:25:00 | |||
17 | 16 | OK Lokomotiva Pardubice LPU3 | 160:31:00 | |
LPU9410 | 58:25:00 | |||
LPU8208 | 54:40:00 | |||
LPU9902 | 47:26:00 | |||
18 | 28 | Orientační Běh Opava AOP1 | 162:50:00 | |
AOP9001 | 56:17:00 | |||
AOP9301 | 53:24:00 | |||
AOP9701 | 53:09:00 | |||
19 | 37 | OOB TJ Slovan Luhačovice LCE2 | 162:52:00 | |
LCE9502 | 56:33:00 | |||
LCE8903 | 45:34:00 | |||
LCE7602 | 60:45:00 | |||
20 | 18 | OK Jihlava SJI1 | 162:57:00 | |
SJI9602 | 59:24:00 | |||
SJI9700 | 53:27:00 | |||
SJI9601 | 50:06:00 | |||
21 | 21 | OK Jiskra Nový Bor BOR1 | 163:21:00 | |
BOR9608 | 51:21:00 | |||
BOR0000 | 58:14:00 | |||
BOR0001 | 53:46:00 | |||
22 | 5 | SK Žabovřesky Brno ZBM2 | 163:26:00 | |
ZBM9902 | 60:09:00 | |||
ZBM9101 | 52:55:00 | |||
ZBM9302 | 50:22:00 | |||
23 | 11 | SK Žabovřesky Brno ZBM3 | 163:27:00 | |
ZBM9515 | 64:07:00 | |||
ZBM9503 | 52:26:00 | |||
ZBM9202 | 46:54:00 | |||
24 | 33 | OK Slavia Hradec Králové SHK2 | 163:45:00 | |
SHK0000 | 57:16:00 | |||
SHK8702 | 55:42:00 | |||
SHK8406 | 50:47:00 | |||
25 | 42 | SK Žabovřesky Brno ZBM6 | 166:11:00 | |
ZBM6708 | 58:45:00 | |||
ZBM8511 | 59:51:00 | |||
ZBM9901 | 47:35:00 | |||
26 | 19 | OK Slavia Hradec Králové SHK1 | 166:50:00 | |
SHK8901 | 57:16:00 | |||
SHK7601 | 54:48:00 | |||
SHK9701 | 54:46:00 | |||
27 | 22 | OK Kamenice KAM2 | 169:11:00 | |
KAM9900 | 52:53:00 | |||
KAM9803 | 46:39:00 | |||
KAM7600 | 69:39:00 | |||
28 | 32 | Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1 | 172:03:00 | |
KSU9908 | 63:55:00 | |||
KSU7410 | 54:40:00 | |||
KSU8506 | 53:28:00 | |||
29 | 34 | TJ TŽ Třinec TRI1 | 173:20:00 | |
TRI9103 | 50:59:00 | |||
TRI0002 | 51:24:00 | |||
TRI0100 | 70:57:00 | |||
30 | 46 | SK Praga PGP3 | 173:32:00 | |
PGP9601 | 56:37:00 | |||
PGP9103 | 53:13:00 | |||
PGP7107 | 63:42:00 | |||
31 | 24 | SK Žabovřesky Brno ZBM4 | 173:40:00 | |
ZBM7902 | 63:58:00 | |||
ZBM9102 | 52:30:00 | |||
ZBM9301 | 57:12:00 | |||
32 | 41 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2 | 174:04:00 | |
TJN9104 | 52:53:00 | |||
TJN9901 | 65:43:00 | |||
TJN9802 | 55:28:00 | |||
33 | 31 | OK Lokomotiva Pardubice LPU4 | 176:44:00 | |
LPU9301 | 64:24:00 | |||
LPU7304 | 59:27:00 | |||
LPU9001 | 52:53:00 | |||
34 | 36 | Oddíl OB Kotlářka DKP1 | 177:44:00 | |
DKP8811 | 68:00:00 | |||
DKP7701 | 55:03:00 | |||
DKP9600 | 54:41:00 | |||
35 | 53 | K.O.B. Choceň CHC3 | 178:06:00 | |
CHC8502 | 52:55:00 | |||
CHC0005 | 63:44:00 | |||
CHC7502 | 61:27:00 | |||
36 | 23 | OK Lokomotiva Plzeň LPM1 | 178:21:00 | |
LPM9304 | 54:34:00 | |||
LPM9650 | 64:12:00 | |||
LPM9651 | 59:35:00 | |||
37 | 51 | OK Kamenice KAM3 | 178:58:00 | |
KAM9300 | 60:15:00 | |||
KAM9400 | 58:19:00 | |||
KAM9802 | 60:24:00 | |||
38 | 17 | OK 99 Hradec Králové PHK2 | 179:19:00 | |
PHK8602 | 65:16:00 | |||
PHK8005 | 58:34:00 | |||
PHK9908 | 55:29:00 | |||
39 | 48 | Klub vytrvalostních sportů Šum KSU2 | 179:27:00 | |
KSU9202 | 64:05:00 | |||
KSU9906 | 59:48:00 | |||
KSU9045 | 55:34:00 | |||
40 | 39 | OK 99 Hradec Králové PHK4 | 182:30:00 | |
PHK8802 | 57:30:00 | |||
PHK9110 | 58:51:00 | |||
PHK9001 | 66:09:00 | |||
41 | 40 | KOB Dobruška DOB1 | 183:48:00 | |
DOB9101 | 61:41:00 | |||
DOB8002 | 74:57:00 | |||
DOB9200 | 47:10:00 | |||
42 | 63 | OOB TJ Slovan Luhačovice LCE4 | 184:10:00 | |
LCE0011 | 66:09:00 | |||
LCE8801 | 54:59:00 | |||
LCE8803 | 63:02:00 | |||
43 | 30 | SK Žabovřesky Brno ZBM5 | 184:17:00 | |
ZBM8721 | 58:42:00 | |||
ZBM0003 | 57:33:00 | |||
ZBM9711 | 68:02:00 | |||
44 | 38 | OOB SK Chrast CHT1 | 188:45:00 | |
CHT9001 | 60:19:00 | |||
CHT9501 | 66:52:00 | |||
CHT8510 | 61:34:00 | |||
45 | 43 | SK Orientační sporty Nové Měst OSN1 | 189:57:00 | |
OSN9549 | 50:59:00 | |||
OSN7502 | 59:03:00 | |||
OSN6004 | 79:55:00 | |||
46 | 45 | Oddíl OB Kotlářka DKP2 | 191:20:00 | |
DKP8717 | 57:38:00 | |||
DKP8109 | 63:31:00 | |||
DKP7705 | 70:11:00 | |||
47 | 20 | OK 99 Hradec Králové PHK3 | 192:52:00 | |
PHK9901 | 55:01:00 | |||
PHK0007 | 63:43:00 | |||
PHK7605 | 74:08:00 | |||
48 | 57 | KOB ALFA Brno ABM1 | 193:05:00 | |
ABM9211 | 59:00:00 | |||
ABM9901 | 67:59:00 | |||
ABM9210 | 66:06:00 | |||
49 | 35 | KOB Tretra Praha TAP1 | 198:07:00 | |
TAP8737 | 65:30:00 | |||
TAP8902 | 67:00:00 | |||
TAP9702 | 65:37:00 | |||
50 | 47 | Sportcentrum Jičín SJC2 | 198:59:00 | |
SJC8005 | 63:35:00 | |||
SJC9603 | 59:57:00 | |||
SJC0001 | 75:27:00 | |||
51 | 25 | KOS TJ Tesla Brno TBM2 | 199:46:00 | |
TBM8304 | 68:01:00 | |||
TBM9919 | 72:46:00 | |||
TBM9547 | 58:59:00 | |||
52 | 61 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN4 | 202:57:00 | |
TJN9301 | 59:33:00 | |||
TJN9101 | 64:29:00 | |||
TJN8700 | 78:55:00 | |||
53 | 60 | OK Jiskra Nový Bor BOR3 | 212:56:00 | |
BOR9503 | 65:46:00 | |||
BOR0409 | 56:39:00 | |||
BOR9304 | 90:31:00 | |||
54 | 44 | OK Slavia Hradec Králové SHK3 | 213:10:00 | |
SHK7907 | 65:08:00 | |||
SHK7911 | 80:53:00 | |||
SHK8200 | 67:09:00 | |||
55 | 55 | VŠTJ Ekonom Praha EKP1 | 215:56:00 | |
EKP8511 | 61:09:00 | |||
EKP7002 | 67:23:00 | |||
EKP6800 | 87:24:00 | |||
56 | 62 | SK Praga PGP4 | 219:09:00 | |
PGP7506 | 67:58:00 | |||
PGP8302 | 78:26:00 | |||
PGP8401 | 72:45:00 | |||
57 | 54 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN3 | 234:05:00 | |
TJN9700 | 77:58:00 | |||
TJN9902 | 83:30:00 | |||
TJN9804 | 72:37:00 | |||
14 | SK Praga PGP1 | disk | ||
PGP9807 | disk | |||
PGP8610 | 50:04:00 | |||
PGP8407 | 45:22:00 | |||
50 | LOK-o Liberec LLI1 | disk | ||
LLI0001 | 75:39:00 | |||
LLI7502 | disk | |||
LLI0002 | 69:50:00 | |||
52 | OK Jiskra Nový Bor BOR2 | disk | ||
BOR8904 | disk | |||
BOR9006 | 65:20:00 | |||
BOR9301 | 70:23:00 | |||
56 | OOB TJ Slovan Luhačovice LCE3 | disk | ||
LCE9601 | disk | |||
LCE0111 | 49:09:00 | |||
LCE9302 | 53:24:00 | |||
3 | OK 99 Hradec Králové PHK1 | disk | ||
PHK9200 | disk | |||
PHK9805 | 56:46:00 | |||
PHK9101 | 48:57:00 | |||
58 | OK 99 Hradec Králové PHK5 | disk | ||
PHK8903 | 80:44:00 | |||
PHK9800 | disk | |||
místo | StČí | Štafeta | Čas | |
Jméno | Id databáze | Čas | ||
1 | 806 | OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1 | 143:24:00 | |
LCE9454 | 43:46:00 | |||
VLI7601 | 52:08:00 | |||
VLI7451 | 47:30:00 | |||
2 | 818 | LOK-o Liberec LLI2 | 149:24:00 | |
LLI7201 | 44:57:00 | |||
LLI0203 | 44:23:00 | |||
SRK7651 | 60:04:00 | |||
3 | 812 | SK SKI-OB Šternberk STE1 | 155:53:00 | |
KON0404 | 42:23:00 | |||
STE0152 | 65:52:00 | |||
STE9900 | 47:38:00 | |||
4 | 802 | OK Doksy DOK1 | 160:18:00 | |
DOK8700 | 42:33:00 | |||
DOK7800 | 51:12:00 | |||
DOK0103 | 66:33:00 | |||
5 | 815 | KOS Slavia Plzeň VPM1 | 181:38:00 | |
SKV0652 | 83:06:00 | |||
VPM7702 | 42:18:00 | |||
SKV7101 | 56:14:00 | |||
6 | 816 | USK Praha VSP1 | 188:20:00 | |
VSP0254 | 71:47:00 | |||
VSP7401 | 53:17:00 | |||
VSP7202 | 63:16:00 | |||
7 | 805 | OK Jilemnice JIL1 | 190:22:00 | |
JIL6901 | 52:26:00 | |||
JIL7553 | 74:10:00 | |||
JIL7554 | 63:46:00 | |||
8 | 811 | OB Říčany RIC1 | 207:24:00 | |
RIC9850 | 44:22:00 | |||
RIC0452 | 87:12:00 | |||
RIC7252 | 75:50:00 | |||
9 | 817 | OOB SK Chrast CHT2 | 210:34:00 | |
CHT0501 | 67:24:00 | |||
CHT0656 | 71:08:00 | |||
CHT8052 | 72:02:00 | |||
10 | 814 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN1 | 236:07:00 | |
TJN6603 | 66:58:00 | |||
TJN9352 | 96:43:00 | |||
TJN9750 | 72:26:00 | |||
11 | 804 | OOB SK Chrast CHT1 | 251:30:00 | |
CHT0401 | 79:40:00 | |||
CHT0502 | 99:50:00 | |||
CHT0353 | 72:00:00 | |||
801 | Báječné ženy v orientačním běh BZP1 | disk | ||
BZP8750 | 62:29:00 | |||
BZP8751 | disk | |||
BZP7851 | 57:25:00 | |||
807 | LOK-o Liberec LLI1 | disk | ||
LLI6950 | 74:48:00 | |||
LLI7350 | disk | |||
LLI0350 | 94:57:00 | |||
824 | Oddíl OB Kotlářka DKP1 | disk | ||
DKP8255 | 79:20:00 | |||
DKP9651 | disk | |||
DKP7800 | disk | |||
809 | SK Praga PGP1 | disk | ||
KCK5756 | disk | |||
PGP7559 | 82:57:00 | |||
PGP6801 | 92:04:00 | |||
819 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN2 | disk | ||
TJN7750 | 102:09:00 | |||
TJN0454 | 105:04:00 | |||
TJN5601 | disk | |||
810 | OK 99 Hradec Králové PHK1 | disk | ||
PHK7200 | 75:33:00 | |||
PHK6800 | disk | |||
BOR6654 | 94:44:00 | |||
803 | K.O.B. Choceň CHC1 | disk | ||
CHC7352 | disk | |||
CHC0154 | 49:48:00 | |||
CHC7102 | ||||
Vybrat kategorii
|